Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Zápis do MŠ na š. r. 2020/21

Zápis do MŠ na š. r. 2020/21INFORMACE K ZÁPISU DO MŠ NA š. r. 2020/2021

V letošním roce dojde, bohužel, k zápisu dětí do MŠ bez přítomnosti dětí a rodičů. Zápis bude probíhat formou korespondence a to jak poštovní (na adresu:

ZŠ a MŠ Hamry nad Sázavou,

Hamry nad Sázavou 133,

Žďár nad Sázavou, 59101),

tak i e-mailové: ms.hamryns@seznam.cz (v tomto případě stažené a vyplněné dokumenty naskenujte – kvůli podpisu).

POSÍLAT PŘIHLÁŠKY MŮŽETE OD 2. DO 16. KVĚTNA 2020!

V případě potřeby, je možné dostavit se osobně do MŠ dne 12. května od 15 do 16 hodin. Prosím, aby vstupoval jen jeden dospělý člen rodiny s rouškou a po odevzdání přihlášky ihned areál MŠ opustil. Prosím, netvořte hloučky a pokud bude ve třídě víc lidí, počkejte na chodbě nebo venku.

Dokumenty ke stažení a vyplnění najdete na těchto stránkách. Zde rozklikněte kolonku Více o naší Mateřské škole, poté se Vám vlevo objeví kolonka Dokumenty – MŠ.

Zde, najdete Kritéria přijetí pro tento školní rok, která si můžete pročíst.

Dále zde najdete Žádost o přijetí do MŠ, Informovaný souhlas, Přihlášku ke stravování a Čestné prohlášení o řádném očkování dítěte. Všechny tyto dokumenty vyplňte a doručte jedním z výše uvedených způsobů do MŠ. Dále je třeba zaslat kopii rodného listu a k Čestnému prohlášení je třeba oskenovat i očkovací průkaz.

V případě zdravotních obtíží dítěte nebo nebylo-li dítě řádně očkováno dle očkovacího kalendáře, musí si rodič vyžádat lékařské potvrzení od pediatra, který se k tomuto vyjádří.

Prosím, abyste dokumenty vyplnili pozorně, dle pravdivosti a čitelně. Důležitá bude pro naši další komunikaci VAŠE E-MAILOVÁ ADRESA. Touto cestou se s Vámi spojím a budu Vás dále informovat o přijetí a vyplňování dalších nezbytných dokumentů.

V případě jakýchkoliv dotazů, můžete psát na e-mailovou adresu: ms.hamryns@seznam.cz nebo volat na telefonní číslo 776370831 ve všední den od 9 do 13 hodin.

 

Těšíme se na Vás v příštím školním roce...

vedoucí učitelka MŠ Hamry n. S.

 

PS: Pokud bude příznivá situace, dáme Vám vědět a pozveme Vás i s vaším dítětem na návštěvu naší MŠ ještě před 1. září 2020.

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů