Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Zápis do MŠ na š. r. 2020/21

Zápis do MŠ na š. r. 2020/21INFORMACE K ZÁPISU DO MŠ NA š. r. 2020/2021

V letošním roce dojde, bohužel, k zápisu dětí do MŠ bez přítomnosti dětí a rodičů. Zápis bude probíhat formou korespondence a to jak poštovní (na adresu:

ZŠ a MŠ Hamry nad Sázavou,

Hamry nad Sázavou 133,

Žďár nad Sázavou, 59101),

tak i e-mailové: ms.hamryns@seznam.cz (v tomto případě stažené a vyplněné dokumenty naskenujte – kvůli podpisu).

POSÍLAT PŘIHLÁŠKY MŮŽETE OD 2. DO 16. KVĚTNA 2020!

V případě potřeby, je možné dostavit se osobně do MŠ dne 12. května od 15 do 16 hodin. Prosím, aby vstupoval jen jeden dospělý člen rodiny s rouškou a po odevzdání přihlášky ihned areál MŠ opustil. Prosím, netvořte hloučky a pokud bude ve třídě víc lidí, počkejte na chodbě nebo venku.

Dokumenty ke stažení a vyplnění najdete na těchto stránkách. Zde rozklikněte kolonku Více o naší Mateřské škole, poté se Vám vlevo objeví kolonka Dokumenty – MŠ.

Zde, najdete Kritéria přijetí pro tento školní rok, která si můžete pročíst.

Dále zde najdete Žádost o přijetí do MŠ, Informovaný souhlas, Přihlášku ke stravování a Čestné prohlášení o řádném očkování dítěte. Všechny tyto dokumenty vyplňte a doručte jedním z výše uvedených způsobů do MŠ. Dále je třeba zaslat kopii rodného listu a k Čestnému prohlášení je třeba oskenovat i očkovací průkaz.

V případě zdravotních obtíží dítěte nebo nebylo-li dítě řádně očkováno dle očkovacího kalendáře, musí si rodič vyžádat lékařské potvrzení od pediatra, který se k tomuto vyjádří.

Prosím, abyste dokumenty vyplnili pozorně, dle pravdivosti a čitelně. Důležitá bude pro naši další komunikaci VAŠE E-MAILOVÁ ADRESA. Touto cestou se s Vámi spojím a budu Vás dále informovat o přijetí a vyplňování dalších nezbytných dokumentů.

V případě jakýchkoliv dotazů, můžete psát na e-mailovou adresu: ms.hamryns@seznam.cz nebo volat na telefonní číslo 776370831 ve všední den od 9 do 13 hodin.

 

Těšíme se na Vás v příštím školním roce...

vedoucí učitelka MŠ Hamry n. S.

 

PS: Pokud bude příznivá situace, dáme Vám vědět a pozveme Vás i s vaším dítětem na návštěvu naší MŠ ještě před 1. září 2020.