ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA
Hamry nad Sázavou

Fulltextové vyhledávání

Provoz školy po jarních prázdnináchProvoz školy po jarních prázdninách
Vážení rodiče zasílám informace k výuce po jarních prázdninách od 8.2.
INFORMACE K PROVOZU ŠKOL A ŠKOLSKÝCH ZAŘÍZENÍ OD 1. ÚNORA 2021 DO 14. ÚNORA 2021 Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy informuje, že: vzhledem k nepříznivé epidemické situaci nedochází ke změnám v protiepidemickém systému ČR (PES) a provoz škol a školských zařízení v období od 1. února 2021 do 14. února 2021 tedy i nadále probíhá ve stejném režimu jako dosud.

Od pondělí 15.2. 2021 se na školní docházce nic nemění.


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů