Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Informace k zápisu do MŠ Hamry nad Sázavou na š. r. 2021/22

Informace k zápisu do MŠ Hamry nad Sázavou na š. r. 2021/22Informace k zápisu do MŠ Hamry nad Sázavou na š. r. 2021/22

Zápis do MŠ bude probíhat od 2. 5. do 16. 5. 2021. Vzhledem k přísným epidemiologickým podmínkám není prozatím možné mateřskou školu osobně s dítětem navštívit.

K zápisu bude nutné vyplnit žádost o přijetí dítěte do MŠ a vyjádření lékaře k povinnému očkování dítěte, které musí být potvrzeno dětským lékařem. Tyto formuláře naleznete v sekci Více o naší MATEŘSKÉ ŠKOLE pod kolonkou Dokumenty. Pokud nebude možné formuláře stáhnout, je možné, na vyžádání, poslat e-mailem - ms.hamryns@seznam.cz

Vyplněné a potvrzené formuláře je možné poslat doporučeně poštou na adresu MŠ. Avšak vzhledem k tomu, že je nutné osobně přebrat a podepsat registrační číslo žádosti, bude nejlepší přijít osobně do MŠ a to 12. 5. 2021 odpoledne. Je nutné předem zavolat a domluvit přesně stanovený čas. V případě příznivého počasí bude otevřeno „přijímací okénko“, kde vše potřebné vyřídíme (za nepříznivého počasí bude předávání dokumentů probíhat v MŠ – šatna přízemí (vstup bude umožněn pouze jednomu zákonnému zástupci bez dětí). Půjde pouze o předání žádosti a následné vydání registračního čísla žádosti.

V případě, že bude žádost odeslána doporučeně poštou, bude nutné se do MŠ dostavit (po předchozí telefonické domluvě a registrační číslo si osobně vyzvednout.

Je nutné jakoukoliv osobní návštěvu MŠ předem telefonicky domluvit. Bez předchozí telefonické domluvy nebude vstup do MŠ umožněn.

Telefonní číslo do MŠ je 776370831. Prosím, volejte v pracovní dny, nejlépe od 10 do 11:30 hodin. Nejpozději však do 14-ti hodin.

Moc nás mrzí, že není možné MŠ prozatím osobně navštívit. Pokud to situace jenom trošku dovolí, rády bychom Vás a vaše děti pozvaly některý den o letních prázdninách na prohlídku budovy, kde se dozvíte více informací k nástupu vašich dětí do MŠ.

Pro zasílání aktuálních informací je nutné uvést v žádosti e-mailovou adresu!