ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA
Hamry nad Sázavou

Fulltextové vyhledávání

ZÁPIS DO 1. TŘÍDY ZŠ HAMRY NAD SÁZAVOU 2018Ve středu 11. dubna 2018 proběhne v budově ZŠ Hamry nad Sázavou zápis prvňáčků, který se bude konat od 13 do 16 hodin. K zápisu se dostaví děti narozené od 1. 9. 2011 do 31. 8. 2012 a děti s odkladem školní docházky ze šk. roku 2016/2017, které mají trvalé bydliště v obci Hamry nad Sázavou. Pokud se ve stanoveném termínu nebudete moci dostavit, domluvte si po řádné omluvě, náhradní termín!

Pokud budete žádat o odklad školní docházky nebo o předčasnou školní docházku (u dětí narozených po 31. 8. 2012) oznamte tuto skutečnost prosím předem v MŠ Hamry nad Sázavou.

K zápisu s sebou přineste rodný list dítěte, OP zákonného zástupce (popřípadě vyjádření Pedagogicko - psychologické poradny).


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů